Прикордонник вимагав хабарів від браконьєра за вилов риби на кордоні з Білоруссю
Військовим прокурором Чернігівського гарнізону Центрального регіону України порушено кримінальну справу щодо дільничного інспектора прикордонної служби одного з прикордонних загонів Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання хабара).
Встановлено, що з жовтня 2011 року військовослужбовець-контрактник систематично вимагав та отримував хабарі від місцевого мешканця за не притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та використання заборонених знарядь вилову риби у річці Дніпро на українсько-білоруській ділянці держкордону.
Під час передачі чергового хабара у сумі 2,5 тис. грн. зловмисника затримано на “гарячому” в результаті спільних заходів військової прокуратури Чернігівського гарнізону, УБЕЗ УМВС України в Чернігівській області та лінійного відділу міліції в річному порту Чернігів.
Відносно зловмисника обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
Досудове слідство триває. Наразі перевіряється можлива причетність згаданого військовослужбовця до скоєння інших службових злочинів.
Прес-центр військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.