Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 12:27:32

День відкритих дверей в Чернігівському слідчому ізоляторі

17.05.2014   12:24Агенцiя

В Чернігівському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області провели день відкритих дверей для ознайомлення громадськості з роботою установи та забезпечення можливості спілкування засуджених господарської обслуги з рідними та близькими.

Напередодні було оголошено родичам засуджених про можливість відвідати установу. Рідні з нетерпінням очікували перед входом до установи. Матері були раді зустрічі із синами, засуджені батьки − із  дітьми та дружинами.

Метою даного заходу стала можливість надання близьким особисто  оглянути умови, в яких перебувають їх рідні, впевнитись що співробітники ізолятора заохочують культуру побуту, праці, відпочинку засуджених.

Начальник Черінгівського слідчого ізолятора Ігор Дрозд разом із заступником із соціально-виховної та психологічної роботи Юрієм Білоколошою коротко поінформували гостей про умови, створені для відбування покарання, проведені роботи по їх покращенню, розповіли про харчування та дозвілля засуджених.

Гості оглянули кімнати тривалих побачень, оскільки не всі з присутніх раніше їх відвідували. Проте основною метою для всіх було оглянути безпосередньо житлові секції, їх комунально-побутове оснащення, дотримання санітарних та гігієнічних норм, освітлення, місця гігієни, прийому їжі та відпочинку, дозвілля, де проводять вільний час їх близькі.

Відвідувачі лишились задоволені побаченим, адже в ізоляторі є всі необхідні умови для комфортного перебування без шкоди здоров'ю, кажуть засуджені. Зважаючи на призначення установи, обстановка доволі затишна і допомагає стати на правильний шлях.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини