Фахівці Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" відвідали Прилуцьку виховну колонію Чернігівської області
Прилуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали фахівці Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» та представники офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Національного превентивного механізму.
Моніторинговий візит до виховної установи здійснили Коляда Петро Володимирович – завідувач відділу Департаменту з питань реалізації Національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Філіпішина Оксана Анатоліївна – представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності, представники Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» - Руслана Сірман та Маріанна Нерхі, представники правозахисних організацій – Москаленко Оксана Олегівна та Тарасов Віктор Володимирович.
Члени делегації, у супроводі начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова, проіспектували стан комунально-побутового та медичного забезпечення установи, умови загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених, а також поспілкувались із засудженими юнаками.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).