Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:24:14

У "Милосерді і доброті" вшанували багатодітних матерів

15.05.2014   10:52Агенцiя

Квіти й гостинці 30 жінкам з нагоди Дня матері вручив голова громадської організації «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і доброта» Артур Зінов'єв.

Чернігівка інвалід по зору Марина Федяніна зазвичай на всілякі заходи ходить із дітками. Та День матері свято особливе, і її шестеро синів і найменша донечка охоче благословили неньку на відпочинок, прискіпливо підбираючи їй «прикид».

Марина поспілкувалася з подругами, розповіла, чого навчилися старшенькі й наскільки підросли меншенькі.

Забувши на мить–другу про буденні клопоти, прийшла на урочистості й Світлана Ісєєва: вони з чоловіком виховують дев’ятеро діток. А наші непрості часи це ой як нелегко.

Катерина Луговська  привезла на свято аж дві свої матусі – рідну Лідію, інваліда І групи, та хрещену – Любов Асєєву.
Дівчинку обидві жінки плекали в чотири руки. Лідія часто подовгу перебувала в лікарні, і всі клопоти з виховання дитини лягали на плечі вірної подруги. Коли ж Любин чоловік обурився благодійництвом і озвучив ультиматум – «Я чи вони», жінка вибрала не його. Так і живуть вони в одній квартирі: Катюша і дві її матусі. Разом вболівали за успіхи дівчини в педуніверситеті, разом радіють її теперішнім службовим досягненням, мріють про онуків.

Матері
 
Матері, бабусі й прабабусі за святковим столом ділилися радістю, снували нитку спогадів, співали й читали вірші. Дехто прийшов із фотографіями дітей і онуків. Їх поріднили і роки спілкування, і щастя материнства, і житейські негаразди та проблеми, які нерідко розв’язували за сприяння громадських організацій, що віднедавна  об’єдналися заради ефективного захисту своїх членів.


Тетяна Кологойда

Матері – героїні, орденоноски, чию працю й материнський подвиг відзначила держава. Доля кожної жінки, за словами голови міської організації «Милосердя й доброта» Парасковії Сидоренко, достойна окремої розповіді (або й книги).  Серця й душі ж сповнені любові, доброти і світла: в будь – яку хвилину готові допомогти й підтримати одна одну, поділитися секретами виховання, рецептами кулінарних шедеврів. А Любов Савченко просить у Всевишнього милості й захисту для кожної родини.

Любов Савченко і Артур Зінов’єв

Ольга Чернякова

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини