Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 15:48:37

Міліціонери затримали вандалів, які розрили могилу односельця

13.05.2014   07:11

Працівники Корюківського райвідділу міліції затримали підлітків-вандалів, які в своєму селі здійснили наругу над п'ятьма могилами.

Коли до чергової частини Корюківського РВ почали надходити повідомлення про розбиті надгробки і пам'ятники, на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група райвідділу на чолі з керівництвом.
Міліціонери вжахнулися від побаченого, адже невідомі вандали не просто розбили надгробні плити. В одному випадку вони розрили могилу до самої труни.

Міліціонери під час подворових обходів почали з'ясовувати хто в селі здатен на таке святотатство, адже людина із здоровою психікою не стане чіпати пам'яті мертвих. Перебравши всіх раніше засуджених та тих, що ведуть асоціальний спосіб життя, дільничний інспектор практично одразу запідозрив у скоєному двох підлітків. Один з них навчається в ліцеї, інший - не навчається і не працює. Обох об'єднують наявні судимості та жадоба до чужого добра.

В яку б хату не заходили міліціонери, всюди жалілися на цю парочку 17-річних молодиків, що крадуть все, що погано лежить. Навіть у голови сільради мопед поцупили. Місцеві мешканці розповідали, мовляв, якщо в селі трапилася якась халепа, ми вже знаємо хто до цього приклав руку.

Стражі порядку завітали додому до цих хлопців, але вдома їх не виявили. Натомість надійшла інформація про крадіжку грошей з місцевого магазину. Зловмисники розбили скло і таким чином потрапили всередину.

Після нічного шабашу хлопці маршруткою попрямували до Корюківки, де продовжили пиятику в місцевій пельменній. Згодом наряд міліції помітив одного із захмелілих молодиків на вулиці Корюківки. Його запросили до райвідділу поспілкуватися про скоєне. Хлопець розповів, що дійсно, вони з товаришем після випивки пішли «розважитися» на цвинтар. Для чого руйнували надгробки - пояснити не зміг. Після цього залізли в магазин, звідки викрали 1200 гривень, випивку і харчі. З викраденим і попрямували в райцентр. Другого вандала оперативники карного розшуку затримали теж в Корюківці.

Попереду у хлопців суд, який має визначити ступінь їх провини. Зважаючи на те, що після попередніх крадіжок вони знаходилися на підписці, вирок навряд чи буде поблажливим.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини