Бобровицький район: пустощі з сірниками двох дівчат призвели до пожежі господарчої будівлі
11 травня о 18:24 у Бобровицькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі одного з приватних господарств у с. Кобижча.
До місця пригоди оперативно за викликом прибув черговий караул 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та місцева пожежна команда. На той момент полум'я охопило майже всю господарчу будівлю.
Вогнеборці о 18:45 локалізували, а о 19:20 остаточно ліквідували пожежу. Завдяки їх оперативним та професійним діям врятовано поруч розташовані житловий будинок, господарчі споруди та матеріальних цінностей на суму 100 тис. грн.
В ході розслідування з`ясувалося, що причиною загоряння послужили пустощі з сірниками 8-річної доньки господарки Софії та 7-річної сусідської дівчинки Насті. Поки господиня займалась справами, залишені поза увагою дорослих діти вигадали небезпечні ігри з сірниками у сараї.
На щастя, дівчатка не постраждали. Вогонь не встиг блокувати вихід із сараю тому вони вчасно вибігли з небезпечної зони. Полум'ям знищено перекриття на площі 7 кв. м., пошкоджено стіни на площі 15 кв. м. та майно.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються з проханням до батьків: не залишайте дітей без нагляду, контролюйте їх розваги та виховуйте навички культури безпечної поведінки. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від Вас самих!
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.