Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 09:42:35

Батальйон територіальної оборони з Чернігівщини розпочав виконання завдань за призначенням

12.05.2014   16:10

Військовослужбовці батальйону територіальної оборони з Чернігівської області завершили заходи щодо підвищення боєздатності підрозділу.

Підготовка особового складу підрозділу проводилася на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України. На полігоні навчального центру військовослужбовці відновили свої знання та навички. В межах підготовки вони виконували навчальні вправи з вогневої підготовки, водіння бойових машин, займалися тактичною, інженерною підготовкою та іншими військовими предметами.

Командування батальйону головну увагу приділяло удосконаленню бойової майстерності під час несення служби на блокпостах і в ході блокування незаконних збройних формувань, а також виконанню вправ з вогневої підготовки зі стрілецької зброї та гранатометів у складі відділень і взводів. На завершальному етапі підготовки військовослужбовці брали участь в ротному тактичному навчанні з бойовою стрільбою.

Офіцери тренувалися керувати підрозділами в умовах обстановки, що швидко змінюється, а солдати – злагонедженості дій.

Після завершення навчання особовий склад батальйону здійснив марш у визначені райони і нині виконує бойові завдання за призначенням.

Останні новини Чернігівщини

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

13 травня: цей день в Україні і світі

13 травня: цей день в Україні і світі 09:17

День 1540 Російська агресія - Day 1540 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини