Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:55:00

Антимонопольний комітет знайшов порушення в підвищенні проїзду у Чернігові

12.05.2014   15:53Агенцiя

Антимонопольний комітет відреагував на скаргу Демократичного Альянсу і знайшов порушення у зміні режиму руху пасажирських автобусів Чернігова.

Зміна режиму руху дозволила перевізникам міста пересадити всіх чернігівців на автобуси за 2,50 грн.

Начальник Управління транспорту і зв’язку міської ради Володимир Воронін пояснив, що влада пішла на зустріч перевізникам, і задля безперебійного та більш зручного перевезення пасажирів внесла зміни у всі договори з перевізниками.

«Твердження Володимира Вороніна, що електротранспорт майже повністю дублює автобусні маршрути Чернігова – є відвертою неправдою. Це маніпуляція задля захисту інтересів перевізників. А де ж обіцяні новою владою прозорість тарифоутворення та відстоювання інтересів звичайних пасажирів?» - звертається до пана Миргородського і Кухаря Голова Чернігівської обласної організації Політичної партії «Демократичний Альянс» Ігор Андрійченко.

Демократичний Альянс очікує на реакцію АМКУ, і продовжує вимагати від влади прозорого та зрозумілого тарифоутворення разом з якісними послугами – і не лише у транспорті. Від перевізників вимагаємо якісної послуги, за яку чернігівці сплачують кошти!

Прес-служба Чернігівської обласної організації
Політичної партії «Демократичний Альянс»

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.