Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 20:00:13

Антимонопольний комітет знайшов порушення в підвищенні проїзду у Чернігові

12.05.2014   15:53Агенцiя

Антимонопольний комітет відреагував на скаргу Демократичного Альянсу і знайшов порушення у зміні режиму руху пасажирських автобусів Чернігова.

Зміна режиму руху дозволила перевізникам міста пересадити всіх чернігівців на автобуси за 2,50 грн.

Начальник Управління транспорту і зв’язку міської ради Володимир Воронін пояснив, що влада пішла на зустріч перевізникам, і задля безперебійного та більш зручного перевезення пасажирів внесла зміни у всі договори з перевізниками.

«Твердження Володимира Вороніна, що електротранспорт майже повністю дублює автобусні маршрути Чернігова – є відвертою неправдою. Це маніпуляція задля захисту інтересів перевізників. А де ж обіцяні новою владою прозорість тарифоутворення та відстоювання інтересів звичайних пасажирів?» - звертається до пана Миргородського і Кухаря Голова Чернігівської обласної організації Політичної партії «Демократичний Альянс» Ігор Андрійченко.

Демократичний Альянс очікує на реакцію АМКУ, і продовжує вимагати від влади прозорого та зрозумілого тарифоутворення разом з якісними послугами – і не лише у транспорті. Від перевізників вимагаємо якісної послуги, за яку чернігівці сплачують кошти!

Прес-служба Чернігівської обласної організації
Політичної партії «Демократичний Альянс»

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини