Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:15:41

Антимонопольний комітет знайшов порушення в підвищенні проїзду у Чернігові

12.05.2014   15:53Агенцiя

Антимонопольний комітет відреагував на скаргу Демократичного Альянсу і знайшов порушення у зміні режиму руху пасажирських автобусів Чернігова.

Зміна режиму руху дозволила перевізникам міста пересадити всіх чернігівців на автобуси за 2,50 грн.

Начальник Управління транспорту і зв’язку міської ради Володимир Воронін пояснив, що влада пішла на зустріч перевізникам, і задля безперебійного та більш зручного перевезення пасажирів внесла зміни у всі договори з перевізниками.

«Твердження Володимира Вороніна, що електротранспорт майже повністю дублює автобусні маршрути Чернігова – є відвертою неправдою. Це маніпуляція задля захисту інтересів перевізників. А де ж обіцяні новою владою прозорість тарифоутворення та відстоювання інтересів звичайних пасажирів?» - звертається до пана Миргородського і Кухаря Голова Чернігівської обласної організації Політичної партії «Демократичний Альянс» Ігор Андрійченко.

Демократичний Альянс очікує на реакцію АМКУ, і продовжує вимагати від влади прозорого та зрозумілого тарифоутворення разом з якісними послугами – і не лише у транспорті. Від перевізників вимагаємо якісної послуги, за яку чернігівці сплачують кошти!

Прес-служба Чернігівської обласної організації
Політичної партії «Демократичний Альянс»

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.