Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 21:09:55

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

12.05.2014   14:02

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 5 по 11 травня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 47 тис. осіб та 9 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 15 тисяч осіб. Затримано 2 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6393 гривні.
Через державний кордон непропущено 102 особи, з яких 25 – потенційні незаконні мігранти. Серед непропущених - 38 громадян Російської Федерації, 15 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 33 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування. Зафіксовано випадки спроби повторного в’їзду 4 громадян РФ, після попередньої відмови в інших пунктах пропуску через держкордон.

За минулі вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 22 тис. осіб та 4,2 тис. транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 39 осіб, з яких 3 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 22 громадян Російської Федерації, 8 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 14 - не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини