Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:47:12

В Івано-Франківську та Чернігові під час телемосту говоритимуть про корупцію

12.05.2014   13:52Агенцiя

Телевізійна агенція “Новий Чернігів” разом з телевізійним каналом “Вежа” 15 травня проведуть в прямому ефірі півтора годинний телеміст, під час якого будуть обговорювати проблему подолання корупції у нашій державі.

Ще влітку минулого 2013 року згідно з дослідженням «Барометру Світової Корупції» 36% українців були готові до вуличних протестів через корупцію. Через півроку саме корупція стала однією із головних причин революції та зміни влади.

Категоричне «НІ!» корупції є одним із символів масових протестів та вимог людей вже до нової влади.

Що варто зробити вже сьогодні аби не наступити на попередні граблі і не спровокувати ще більш масштабну хвилю протестів?

Що спільного у корупціонерів сходу та заходу України? Причини корупції та шляхи боротьби з нею?

На ці та інші питання будуть шукати відповіді присутні в студіях обох міст громадські діячі та експерти. Вони спробують розібратися звідки береться корупція. І чому за скільки років боротьби з цим явищем у нашій державі вона продовжує існувати.

Крім цього мешканці обох міст зможуть зателефонувати під час прямого ефіру, поставити питання експертам та висловити свої думки як подолати корупцію.
Запрошуємо до розмови в прямому ефірі 15 травня.
Початок телемосту о 18:30.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».