Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 травня по 08 годину 12 травня 2014 року
МНС
1. Пожежа в житловому секторі - м. Щорс, вул. Короленка - О 13 год. 45 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв. м, пошкоджено стіни на площі 25 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
2. Пожежа сміття - м. Чернігів, вул. Любченка - О 16 год. 06 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,03 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
3. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Кобижча - О 18 год. 24 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено перекриття на площі 7 кв. м, пошкоджено стіни на площі 15 кв. м. Причина - дитячі пустощі з вогнем гр.К., 2006 р.н., та гр.К., 2007 р.н. Збиток - 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі - Борзнянський район, с. Комарівка - О 19 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 2 кв. м. та домашні речі. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.
Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31
Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.
Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29
Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.
Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17
7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.