Освітні заклади Чернігівщини: порушень на 1,7 мільйона
Фінінспектори Чернігівщини виявили порушення на суму 1,7 млн грн під час ревізій відділів освіти
Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушення на загальну суму 1,7 млн грн під час ревізій відділів освіти Бобровицької, Борзнянської, Новгород-Сіверської, Прилуцької, Ріпкинської і Талалаївської райдержадміністрацій.
Зокрема, через те, що бухгалтерські служби згаданих освітніх установ порушували законодавство з оплати праці, зайво витрачено 531 тис.грн. з урахуванням внесків до державних цільових фондів.
Окрім того, посадові особи відділів освіти незаконно списували матеріальні цінності, продукти харчування, за завищеною вартістю оплачували ремонтно-будівельні роботи та проектно-кошторисну документацію. Це призвело до незаконного витрачання 455 тис.грн.
Також освітні установи покрили витрати інших юридичних і фізичних осіб на загальну суму 277 тис.грн.
За недотримання законодавства на 56 посадових осіб відділів освіти складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Про результати контрольних заходів поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.