Місцеві бюджети Чернігівщини за чотири місяці зібрали півмільярда гривень
Завдяки платникам податків Чернігівської області за чотири місяці 2014 року до місцевих бюджетів надійшло 508,1 млн.грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 8,8 млн.грн.
Найбільша питома вага в доходах місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб - 71%, якого протягом 4-х місяців 2014 р. зібрано 360,5 млн.грн. Приріст до рівня минулого року складає 6,3 млн.грн..
За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 68,8 млн.грн., його частка в доходах місцевих бюджетів складає 13,6%.
Єдиного податку на підприємницьку діяльність сплачено 47,7 млн.грн., питома вага платежу становить 9,4%. Проти відповідного періоду 2013 року забезпечений приріст на 3,8 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.