Де оздоровлюватимуться чернігівські дітлахи
Про підготовку до цьогорічного оздоровчого сезону 6 травня звітували учасники розширеного засідання обласної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, яке відбулося під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.
Як наголосив Сергій Журман, діти Чернігівщини не повинні відчути на собі втрату можливості пройти оздоровлення та відпочити у санаторіях і таборах Криму. Тому головне завдання, яке на сьогодні стоїть перед структурними підрозділами облдержадміністрації, максимально підготувати оздоровчі та відпочинкові заклади області для прийому дітлахів. За інформацією заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерини Тимощенко, усі заклади повинні бути перевірені та прийняті в експлуатацію не пізніше як за 10 днів до початку роботи.
Директор департаменту сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк повідомила, що в поточному році планується оздоровити та відправити на відпочинок майже 65 тисяч дітей області, що становить 73,9%.
За її словами, на Чернігівщині на оздоровлення дітей приймуть 26 закладів, які зараз активно готуються до початку сезону. Відпочинок дітей та учнівської молоді забезпечать одне наметове містечко, 13 таборів праці й відпочинку та 507 таборів з денним перебуванням. Також вона наголосила, що за результатами досягнутих домовленостей, з метою прискорення платежів при надходженні їх у казначейство, вони мають бути з поміткою, що ці кошти призначені для дитячого оздоровлення та відпочинку.
Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський розповів, що у поточному році за кошти благодійників за кордоном планується оздоровити 240 чернігівських дітей. Але, за його словами, якісний відпочинок може бути будь-де, і залежить він не тільки від матеріально-технічної бази закладу, але й від правильного підбору персоналу. Тому питанню кадрового забезпечення приділяється велика увага та надається перевага високопрофесійним фахівцям.
За повідомленням представника виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, у цьому році за результатами тендерних торгів планується придбати майже п’ять тисяч путівок на п'ятнадцять мільйонів гривень.
На завершення Сергій Журман наголосив на важливості координування зусиль усіх структурних підрозділів облдержадміністрації для забезпечення чернігівських дітей якісними оздоровчими та відпочинковими послугами.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.