Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 18 тижні 2014 року в області захворіло 3105 осіб, з них 1932 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 47,6%.
По м. Чернігову захворіло 1123 особи, з них діти - 703, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 52,4 %.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 1125 осіб (0,1% всього населення), в т.ч. 287 дітей.
Фахівцями держсанепідслужби проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед населення області. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.
Держсанепідслужба Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.
Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31
Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.
Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29
Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.
Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17
7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.