Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 17:32:41

Здана зброя нещастя вже нікому не принесе

07.05.2014   07:58

Для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням на території нашої області, як і по всій державі, у квітні проходила профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

На підготовчому етапі операції з метою інформування населення в засобах масової інформації, трудових колективах, на підприємствах, в установах і організаціях, на об'єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах було проведено близько півтисячі виступів щодо роз'яснення громадянам умов проведення місячника добровільної здачі зброї. І це дало свої позитивні результати: тільки протягом квітня до міськрайорганів міліції області добровільно здано 211 одиниць вогнепальної зброї.

- В числі цього арсеналу - 34 одиниці складає мисливська нарізна і 174- мисливська гладкоствольна зброя, - розповідає виконуючий обов'язки начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Малиш. - До речі, серед цієї зібраної «колекції» є навіть і один «ствол» нарізної зброї армійського зразка. Крім того, в період місячника населення добровільно здало до міліції близько півсотні одиниць газової зброї, майже десяток пристроїв травматичної дії та три десятки бойових набоїв різного калібру.

В цілому, проведену в минулому місяці роботу можна вважати задовільною: наша область за результатами операції знаходиться на третьому місці в державі. Та важливо інше: цей арсенал зброї, ці майже три сотні «стволів», добровільно зданих правоохоронним органам свідомими людьми, уже не потраплять до випадкових людей і не принесуть нещастя іншим.
 

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини