Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 01:51:26

Здана зброя нещастя вже нікому не принесе

07.05.2014   07:58

Для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням на території нашої області, як і по всій державі, у квітні проходила профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

На підготовчому етапі операції з метою інформування населення в засобах масової інформації, трудових колективах, на підприємствах, в установах і організаціях, на об'єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах було проведено близько півтисячі виступів щодо роз'яснення громадянам умов проведення місячника добровільної здачі зброї. І це дало свої позитивні результати: тільки протягом квітня до міськрайорганів міліції області добровільно здано 211 одиниць вогнепальної зброї.

- В числі цього арсеналу - 34 одиниці складає мисливська нарізна і 174- мисливська гладкоствольна зброя, - розповідає виконуючий обов'язки начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Малиш. - До речі, серед цієї зібраної «колекції» є навіть і один «ствол» нарізної зброї армійського зразка. Крім того, в період місячника населення добровільно здало до міліції близько півсотні одиниць газової зброї, майже десяток пристроїв травматичної дії та три десятки бойових набоїв різного калібру.

В цілому, проведену в минулому місяці роботу можна вважати задовільною: наша область за результатами операції знаходиться на третьому місці в державі. Та важливо інше: цей арсенал зброї, ці майже три сотні «стволів», добровільно зданих правоохоронним органам свідомими людьми, уже не потраплять до випадкових людей і не принесуть нещастя іншим.
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.