Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 15:04:28

Здана зброя нещастя вже нікому не принесе

07.05.2014   07:58

Для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням на території нашої області, як і по всій державі, у квітні проходила профілактична операція «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

На підготовчому етапі операції з метою інформування населення в засобах масової інформації, трудових колективах, на підприємствах, в установах і організаціях, на об'єктах дозвільної системи, в сільських та селищних радах було проведено близько півтисячі виступів щодо роз'яснення громадянам умов проведення місячника добровільної здачі зброї. І це дало свої позитивні результати: тільки протягом квітня до міськрайорганів міліції області добровільно здано 211 одиниць вогнепальної зброї.

- В числі цього арсеналу - 34 одиниці складає мисливська нарізна і 174- мисливська гладкоствольна зброя, - розповідає виконуючий обов'язки начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Малиш. - До речі, серед цієї зібраної «колекції» є навіть і один «ствол» нарізної зброї армійського зразка. Крім того, в період місячника населення добровільно здало до міліції близько півсотні одиниць газової зброї, майже десяток пристроїв травматичної дії та три десятки бойових набоїв різного калібру.

В цілому, проведену в минулому місяці роботу можна вважати задовільною: наша область за результатами операції знаходиться на третьому місці в державі. Та важливо інше: цей арсенал зброї, ці майже три сотні «стволів», добровільно зданих правоохоронним органам свідомими людьми, уже не потраплять до випадкових людей і не принесуть нещастя іншим.
 

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги

Судитимуть медпрацівників, які вимагали кошти за надання медичної допомоги 08:04

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службових осіб одного з медичних закладів Чернігова, які організували злочинну схему заволодіння коштами онкохворих пацієнтів на користь благодійного фонду.

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону

На газорозподільних мережах Чернігівщини завершуються роботи з підготовки до опалювального сезону 08:02

Спеціалісти «Чернігівгазу» провели комплекс заходів із забезпечення роботи критичної інфраструктури та завершують необхідні поточні роботи з підготовки мереж до опалювального сезону.

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію 08:00

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій

Чернігівські швачки шили форму військовим тоді, коли у 2 км від виробництва йшов танковий бій 07:54

Відомий бізнесмен і голова групи компаній «Текстиль-Контакт», яка має, зокрема, виробничі потужності в Чернігові, Олександр Соколовський розповів як працювали чернігівські майстрині під час облоги міста.

5 жовтня - цей день в Україні і світі

5 жовтня - цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 224 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 224 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини