Відтепер алтимат і у Чернігові. ВІДЕО
Літо, сонце, пісок … алтимат! Так-так, варто звикати до нового слова) А точніше до нового виду активного відпочинку. Алтимат - це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском.
Ціль — пасами провести диск через ігрове поле до зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Відмінна особливість алтимату — відсутність арбітрів та наявність «духу гри» (тобто змагальний дух вітається, але лише тоді, коли це не шкодить взаємоповазі гравців, дотриманню правил або задоволенню від гри).
В Україну алтимат привезли американські волонтери ще у 90-их роках минулого століття. До 2007 року в Україні існувала лише одна київська команда Gigolo, а згодом команди почали з'являтись в інших містах України, Чернігів не став винятком.
А привіз алтимат до нашого міста Максим Рудик – тренер одеської команди «Шторм», учасник Чемпіонату України у складі столичної команди.
Наше місто вразило організаторів великою кількістю бажаючих спробувати свої сили у незвичайному досі занятті, а також і тим, що переважна більшість – дівчата. Гра не має вікових обмежень та проходить на різних майданчиках: пісок, трава та паркет. Саме тому за цим критерієм розподіляються турніри.
Ви уже хочете спробувати зіграти? Тоді шукайте оголошення та групи у соц.мережах https://vk.com/frisbeeinche!
Камера Олена Старченко
Текст Наталія Іващенко
Монтаж Руслан Старченко
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.
У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.