Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 12:49:39

Обережно, шахрай!

05.05.2014   22:19

До уваги мешканців Чернігова та працівників торгівельних закладів, установ та організацій обласного центру.

1 травня невідомий молодик за 2 години в чотирьох чернігівських супермаркетах під приводом обміну крупних купюр на дрібніші в шахрайський спосіб заволодів значною сумою грошей у касирів.

За даними фактами міліцією відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

У скоєнні цього злочину обґрунтовано підозрюється чоловік на вигляд 30-35 років, зріст 170-175 см., середньої статури, волосся темне.

Був одягнений у чорну спортивну кофту та сині джинси.

Співробітники Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області звертаються до мешканців міста: якщо вам що-небудь відомо про цю особу, телефонуєте до чергової частини за номером 619-911 або 102.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини