Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:59:08

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

05.05.2014   14:22Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 28 квітня по 4 травня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 53 тис. осіб та 11,5 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 11 тисяч осіб. Затримано 3 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб, на яких накладено штрафів на суму 2856 гривень.

Через державний кордон не пропущено 159 осіб, з яких 37 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 102 громадянина Російської Федерації, 35 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 67 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 9,3 тис. осіб та 1,5 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 18 осіб, з яких 9 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 5 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні та 3 громадян РФ, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини