Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 03:55:20

Затримано при спробі порушення кордону

03.05.2014   14:29Агенцiя

Вчора вранці, між міжнародними пунктами пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» (Україна) та «Нова Гута» (РБ), виявлено невідомого чоловіка без документів, який рухався по дорозі в бік України.

Документів на право перетину державного кордону України у чоловіка при собі не було. В ході перевірки прилеглої до пункту пропуску території слідів та ознак порушення держкордону не виявлено.

В ході співбесіди встановлено, що затриманий має при собі ксерокопію паспорта громадянина України, а сам паспорт у нього викрадено під час перебування в місті Санкт-Петербург. Направляючись додому, у Херсонську область, з метою відновлення паспортного документа, з території Республіки Білорусь затриманий, в обхід білоруського пункту пропуску, потрапив на дорогу, де його і було затримано.

Зі слів затриманого порушувати державний кордон України він наміру не мав.

Встановивши особу, на затриманого складено документи про притягнення його до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» Кодексу України про адміністративні правопорушення, після чого відпущено.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
 

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини