Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 22:04:51

Органи Пенсійного фонду забезпечили виконання показників по надходженню власних коштів на 114%

03.05.2014   10:29

30 квітня за участю заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана в головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася нарада, на якій розглянуто підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в області у І кварталі 2014 року щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення.

За звітними даними першого заступника начальника обласного управління Юрія Юрченка до бюджету головного управління з усіх джерел фінансування надійшло 1 млрд. 529 млн. гривень.

Виконання планових показників по надходженню власних коштів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду забезпечено на 114%, надійшло 9,8 млн.грн., що на 1,2 млн.грн. більше ніж заплановано.

Загалом, власних коштів з урахуванням суми єдиного внеску, розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування надійшло 591 млн.грн., що на 14 млн.грн., більше ніж заплановано та становить 102,5% до плану.

Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій в області складає 50,8%.

Загальна заборгованість з платежів та єдиного внеску за погашенням якої продовжують здійснювати контроль та несуть відповідальність управління Пенсійного фонду складає 87,5 млн.грн.

Управліннями Пенсійного фонду спільно з органами виконавчої влади, правоохоронними органами, соціальними партнерами проводиться робота, спрямована на скорочення обсягів заборгованості.

Недоїмка по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в січні-березні зменшилась із 9,7 млн.грн. до 9,5 млн.грн. або на 1,6%.

Заборгованість по відшкодуванню витрат на виплату і доставку підприємствами пенсій, призначених на пільгових умовах, склала 48,9 млн.грн., що на 3,5 млн.грн. або на 7,7% більше ніж на початок року. Зростання заборгованості з відшкодування пільгових пенсій було допущене підприємствами, які знаходяться в процедурах банкрутства та підприємствами, у яких відсутні активи для погашення боргів.

Управліннями Пенсійного фонду забезпечується своєчасне призначення, проведення перерахунків та виплата у повному обсязі пенсій 365,3 тис. жителів області.

Всього у І кварталі призначено 3,7 тис. пенсій, проведено 11,9 тис. поточних перерахунків пенсій, із них 1,7 тис. - індивідуальних перерахунків працюючим пенсіонерам з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення або попереднього перерахунку пенсії.

Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати за три місяці поточного року склав 1 млрд. 582,0 млн. грн., що на 39 млн. грн. або на 2,5 % більше видатків аналогічного періоду минулого року. Середній розмір пенсії станом на 01.04.2014 року становить 1400,56 грн., що на 47,58 % перевищує прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

Керівник пенсійної служби області Петро Кулініч у своєму виступі наголосив, що наразі основне завдання – виконання помісячного планового завдання по надходженню власних коштів, погашення заборгованості з платежів, своєчасне фінансування та виплата пенсійних виплат.

Звертаючись до присутніх, Сергій Журман подякував керівництву та всім працівникам органів Пенсійного фонду в області за ефективну, злагоджену роботу в такий непростий для країни та області час, та зазначив, що головним пріоритетом у роботі залишається питання соціального захисту населення та якісне обслуговування людей пенсійного віку.
 

Останні новини Чернігівщини

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді 16:28

Мешканці Менської громади стали активними учасниками Антикорупційного Лікбезу, який провела ГО «Центр Доброчин» 11 липня в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди.

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.