Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 00:32:11

Компанія в Чернігівській області самовільно зайняла землю історико-культурного призначення

03.05.2014   09:58Агенцiя

Директора притягнуто до відповідальності

ПОСП «Прогрес» самовільного використовував землі сільськогосподарського призначення (землі запасу) площею 70,17 га та землі історико-культурного призначення площею 2,2 га.

Про це повідомляє прес-служба Держсільгоспінспекції після проведення позапланової перевірки з дотримання вимог земельного законодавства в Чернігівській області.
«У зв’язку з виявленим порушенням, директора ПОСП «Прогрес» притягнуто до адміністративної відповідальності та нараховано шкоду, за самовільне зайняття земель державної власності, сільськогосподарського призначення, на суму 51828 грн., а також 8985 грн. — земель історико-культурного призначення», — йдеться в повідомленні.

Крім того, встановлено, що самовільно зайняті землі історико-культурного призначення вважаються особливо цінними, тому дії директора ПОСП «Прогрес» вбачають ознаки злочину передбачені частиною другою статті 197-1 Кримінального Кодексу України.
Тож, Держсільгоспінспекцією для вжиття заходів відповідного реагування, усі матеріали перевірки направлено до прокуратури.
 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини