Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 11:07:34

Тепер їдуть "туристи" з Білорусі

02.05.2014   14:45Агенцiя

Під час оформлення в пункті контролю «Хоробичі» потягу сполученням «Мінськ - Адлер», спільною оглядовою прикордонно-митною групою у 45-річного громадянина Республіки Білорусь, мешканця м. Могильова, в особистих речах виявлено предмети, які викликали сумніви у правоохоронців та не відповідають заявленій меті поїздки, а саме: 2 комплекти камуфльованого одягу, військові черевики з високим берцем, фляга, монокуляр, палатка, спальний мішок, фотоапарат, ліхтар, тактичні перчатки, чорна в’язана шапка та блокнот з записами незрозумілого змісту.

За результатами фільтраційно-перевірочних заходів встановлено, що громадянин РБ нібито мав намір як турист їхати до м. Ростов (РФ), де має родинні зв’язки. 

Прийнято рішення про заборону цьому громадянину в’їзду в Україну терміном на 3 роки.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.