Проводове радіо в Чернігівській області слухають у 12 населених пунктах
Радіо є найдоступнішим загалу джерелом інформації. Радіо- чи теленовинами сучасна людина починає і закінчує свій день.
Мережа проводового мовлення області нараховує 11 радіовузлів, у т.ч. 2 (18,2%) у сільській місцевості.
За 2013р. кількість основних радіотрансляційних точок скоротилася на 10,9 тис. і на 1 січня 2014р. становила 30,0 тис. У сільській місцевості нараховувалося 0,3 тис. радіотрансляційних точок, що становить майже п’яту частину тих, що працювали на початок 2013р.
Щільність основних радіоточок на 1000 осіб наявного населення на початок 2014р. становила 28, у т.ч. в сільській місцевості – 0,8.
Послугами проводового мовлення в області користуються жителі 12 населених пунктів, з них 6 – сільських.
Доходи від послуг проводового мовлення за 2013р. становили 4350,6 тис.грн.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.