Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 21:28:11

Чернігів: рятувальники відчинили двері квартири, де самотньо перебував літній чоловік який потребував медичної допомоги

02.05.2014   08:07

30 квітня о 10:30 у Чернігові до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від сусідки про те, що по вул. 1-го Травня потрібна допомога у відкриванні вхідних дверей квартири, де самотньо проживає 74-річний чоловік який з невідомої причини не відчиняє двері.

Як з’ясувалося, дідусю стало зле, через що він впав на підлогу й не міг підвестися.

Оперативно за викликом прибули рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, за допомогою висувної драбини, через балкон на третьому поверсі потрапили всередину квартири, де виявили власника помешкання, який потребував медичної допомоги.

Рятувальники на ношах перенесли чоловіка до автомобіля швидкої допомоги для надання подальшої медичної допомоги у лікувальному закладі.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини