Військовослужбовці чернігівського гарнізону відпрацювали дії в кризових ситуаціях
У Чернігівському гарнізоні відбувся дводенний соціально-психологічний тренінг під назвою «Навички психологічної роботи з особовим складом в кризових ситуаціях».
До навчань залучалася категорія офіцерів структур виховної роботи військових частин та установ. Даний захід, ініційований керівництвом місцевого військового гарнізону та підтриманий Центром психологічного розвитку «Інсайт».
Справжній майстер-клас з військовослужбовцями провів провідний тренер, кандидат психологічних наук, чернігівець Віктор Мозговий.
Виходячи з складної суспільно-політичної обстановки в Україні, учасники тренінгу отримали практичні навички та поради щодо того, як діяти, коли їх підлеглі потрапляють в стресову ситуацію, як зняти агресивність військовослужбовця, налагодити особисті відносини між воїнами-контрактниками і відмобілізованими в колективі та якими способами підтримувати високий морально-бойовий дух особового складу в ситуації що склалася.
– Такі семінари-тренінги зараз надзвичайно важливі. Ми будемо їх продовжувати і далі. Переконаний, що ви усі знайдете застосування отриманим знанням. А набуті практичні навички допоможуть якісніше працювати з підлеглим особовим складом, – підкреслив начальник Чернігівського гарнізону полковник Костянтин Нікулін.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.