Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 22:07:05

На Чернігівщині суд виніс вирок іноземцю за контрабанду канабісу

29.04.2014   15:05

Набув чинності вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області стосовно громадянина Республіки Білорусь, який контрабандно перемістив через митний кордон України наркотичний засіб.

У вересні 2013 року в пункті пропуску «Нові Яриловичі» правоохоронці виявили та вилучили прихований у технологічних порожнинах автівки, під панеллю приладів, пакунок з 21 гр речовини рослинного походження.

Відповідно до висновку експертизи контрабандист намагався перевезти через кордон особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом контрабандного переміщення наркотику, здійснювали слідчі Управління СБУ в Чернігівській області.

Рішенням суду громадянина Білорусі визнано винним у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.305 (контрабанда особливо небезпечних наркотичних засобів) та ч.1 ст.309 (незаконне зберігання, перевезення наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Зловмиснику призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 20 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини