Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 18:46:05

Добровольці за мир в Україні

22.04.2014   12:34

Український народ у світі вважають досить спокійним, врівноваженим і практичним. Але за останні місяці українці довели, що вони хочуть і готові стати на захист своєї Батьківщини.

Тисячі мобілізованих добровольців висловили своє "Так" незалежності й територіальній цілісності України. Як на заході, півночі, так і на півдні і в східних областях країни.
 
- Я маю намір служити в українській армії навіть після завершення цього конфлікту, - каже капітан запасу Володимир Іванович Титарчук. - Свого часу я навчався у військовому командному училищі в Орджонекідзе, а останній курс - в Харківському танковому, командував танковим взводом, ротою у військовому гарнізоні на Одещині, знаю що таке військова служба і готовий до виконання військового обов'язку.

За місяць служби у військовій частині я і мої товариші поновили свої навики у водінні бойової техніки, виконали вправи з вогневої підготовки, стріляли з танкової гармати осколочно-фугасними і бронебійними снарядами, а також зі стрілецького озброєння.

Сьогодні, як не завжди, сприймається лозунг часів Другої світової війни: "Все для армії, все для перемоги", підприємці й навіть прості робітники перераховують в стані кризової ситуації свої кошти на потреби армії, яка довгий час недостатньо фінансувалася й забезпечувалася.

Педагогічний колектив Чернігівської середньої школи № 1, де навчається восьмирічний син Володимира Едуард, за ініціативою класного керівника Елли Федорівни, надав військовій частині допомогу. За власні кошти вчителі та батьки учнів придбали для військових продукти і одяг.

- Я особисто приймав участь у перевезенні гуманітарної допомоги освітян, - говорить Володимир Титарчук. - Мене вразила щирість людей, які в умовах кризи не шкодують для армії власних заощаджень, ініціюють допомогу і закликають інших небайдужих людей підтримати армію у цей важкий час.

Разом з Володимиром добровольцями прибули до військової частини і старший солдат Сергій Авраменко та молодший сержант Олександр Полулях. Сергій проходить службу на посаді старшого механіка-водія бойової розвідувальної машини, а Олександр - телефоністом самохідної гаубичної батареї. Чоловіки кажуть:
- Кожен з нас бажає країні миру, а гарантія миру в нашому світі - це ми. Агресивність сусідньої держави змусила нас пригадати свої військові професії, адже свого часу ми служили в армії. Нині ми поновили свої військові навички і готові до виконання будь-яких завдань.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини