Переслідування тривало не довго
Прикордонний наряд «Прикордонний патруль» відділу прикордонної служби «Добрянка» на напрямку Нова Гута (РБ) – Нові Яриловичі (Україна), під час перевірки лінійної державного кордону, виявив сліди порушника, які вели в Україну.
Негайно доповівши за командою, прикордонний наряд почав переслідування порушника. Буквально за 10 хвилин наряд помітив невідомого чоловіка, який обережно просувався від кордону, та затримав його.
В ході фільтраційно-перевірочних заходів встановлено, що затриманий є 28-річним громадянином Росії, якому за кілька годин до цього вже було відмовлено у пропуску до України у зв’язку з відсутністю в нього належного грошового забезпечення на час перебування. Замість того, аби повернутися додому він спробував незаконно потрапити до України.
За спробу порушення державного кордону України затриманого притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.