Чернігівські міліціонери затримали дует гастролерів-квартирників
Працівники карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС спільно з дільничними інспекторами міліції “по гарячих слідах” затримали двох молодиків, які скоювали квартирні крадіжки не лише в Чернігові, а й в інших містах по всій Україні.
zaderzhanie
Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області Вадим Парфентьєв, протягом останнього тижня працівники чернігівської міліції активно працювали з розкриття ряду квартирних крадіжок, які останнім часом значно почастішали в обласному центрі. Проаналізувавши ситуацію та “почерк” зловмисників, оперативники дійшли висновку, що працюють одні й ті ж особи.
Почалося планомірне та тотальне відпрацювання всіх житлових масивів міста. На п’ятий день відпрацювання опівдні в районі вулиці Білова правоохоронці помітили двох підозрілих осіб, у яких вирішили перевірити документи. Але при спробі працівників міліції наблизитись до них, останні почали тікати. Після чого вони були затримані та доставлені до міськвідділу міліції.
При особистому огляді у чоловіків було виявлено та вилучено травматичну зброю, ніж та золоті вироби. Саме ті, які напередодні зникли з однієї з чернігівських квартир.
В ході подальшої перевірки було встановлено, що затримані – мешканці м. Бровари Київської області, 1986 та 1990 років народження. В подальшому, зазначені особи зізналися в цілому ряді квартирних крадіжок з жовтня минулого року по січень поточного року. Крадіжки вони здійснювали шляхом підбору ключів до замків вхідних дверей або злому метало-пластикових вікон.
Вадим Михайлович відмітив, що саме завдяки небайдужості мешканців міста вдалося затримати крадіїв. Він вдячний кожному небайдужому громадянину за будь-яку інформацію, яка надходить в телефонному режимі або під час особистого прийому і допомагає розкрити злочин чи припинити правопорушення. Саме завдяки таким спільним зусиллям та професійним діями працівників міліції і було затримано квартирних крадіїв.
Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно крадіїв відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) – що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розілсдування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.
Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39
Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.