Дівчата з Чернігівщини надають перевагу українським хлопцям
У 2013 році в області було зареєстровано 6321 шлюб, абсолютна більшість яких (96,6%) укладена між громадянами України.
Досить рідко жителі області беруть шлюб із громадянами інших держав.
Здебільшого заміж за іноземців виходять дівчата, хлопці рідше одружуються з громадянками інших країн.
Віддали перевагу іноземцям 153 наші громадянки. Серед їх обранців переважали громадяни колишніх республік СРСР: Грузії та Російської Федерації (по 28%). Крім того, укладали шлюби із італійцями, німцями, турками, ізраїльтянами, громадянами США, французами та ліванцями. Одружувалися також із підданими Норвегії, Фінляндії, Швеції, Словенії і Люксембургу.
Серед 56 громадянок інших країн, яких обрали наші чоловіки, більшість громадянок Російської Федерації (75%), але були й наречені з Німеччини, Ізраїля, Філіпін.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.