Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:58:01

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення

16.04.2014   15:15Агенцiя

На стражі Земельного законодавства

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області протягом першого кварталу поточного року проведено 53 планових та позапланових заходи здійснення державного контролю з питання дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при прийняття рішень щодо передачі у власність, надання в користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок та в процесі укладання цивільно-правових угод.

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення, за якими Держсільгоспінспекцією в Чернігівській області до відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування внесені клопотання з вимогою усунення виявлених порушень та приведення прийнятих рішень (розпоряджень) до норм чинного земельного законодавства.

Основними видами виявлених інспекцією порушень при прийнятті рішень (повноважень) є:
1. Порушення вимог статті 122 Земельного кодексу України, (прийняття рішень (розпоряджень) з перевищенням повноважень).
2. Порушення вимог статті 134 Земельного кодексу України, (надання земельних ділянок у користування без проведення аукціону).
3. Порушення вимог статей 118, 123, 124 Земельного кодексу України, (передача у власність та надання в оренду земельних ділянок межі яких не визначені в натурі на місцевості без розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок).
4. Порушення вимог статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (в рішеннях (розпорядженнях) не зазначаються кадастрові номери земельних ділянок, які передаються у власність або користування).

Станом на 1 квітня поточного року по 226 клопотаннях, внесених до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, порушення усунуті.
По 91 випадку в зв’язку з невиконанням вимог, зазначених у клопотаннях, матеріали передані до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів.

Виконання ще 337 клопотань знаходяться на контролі у Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.