Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 15:14:06

У Чернігові спалахнув скандал довкола будівництва вареничної. ВІДЕО

16.04.2014   11:37Агенцiя

Оперативна група міліції в бронежилетах прибула на виклик, довелося розбороняти розлючених жінок та робітників.

Адже ті рили траншею поруч з дитячим майданчиком під електрокабелі. Так неподалік центрального ринку в одному з житлових будинків на місці колишньої аптеки облаштовують кафе.

На місці майбутнього закладу харчування були торгові точки, цілодобовий магазин, а останнім часом - аптека, але тепер жительці квартири над закладом заважають вивіски нового кафе. Власники стверджують- все згідно з дозволами: витяжку шумоізолюють, а у дворі містяни взагалі не відчують присутності закладу. Окрім того, за власний кошт відремонтували підвал будинку, де стояла вода.

У кафе наголошують: мають всі дозволи на роботи і вже 2 місяці намагаються домовитися з місцевими жителями, але без бою не обійшлося. Поки власники закладу отримували дозволи, жителі двору зібрали підписи та почали писати скарги.

Тож ситуація у дворі перехрестя вулиць Кирпоноса та Перемоги залишається напруженою.

Власники закладу мають намір 1 травня відкриватися, а для цього необхідно провести водо- та електропостачання. Місцеві жителі проти існування закладу взагалі. Їх влаштовувала аптека.

ТРА "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.