Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:02:43

На Чернігівщині протягом січня – березня припинено 113 порушень митного законодавства

15.04.2014   12:48

113 адміністративних справ про порушення митних правил складено співробітниками Чернігівської митниці Міндоходів протягом 3-х місяців поточного року.

Вартість затриманих предметів правопорушення становить близько 506 тисяч гривень. Найбільшу суму складають вилучені у справах про порушення митних правил промислові товари, сировина й матеріали – 414 тис. грн., а також - транспортні засоби, що оцінені у загальну суму 78 тис. грн.

До судових інстанцій митницею направлено 91 справу на суму  2,5 млн. грн. За результатами розгляду адмінсправ застосовано конфіскацію на суму 2,2 млн. грн., накладено штрафів на суму майже 2,2 млн. грн.

За січень-березень  митницею розглянуто 28 справ: накладено штрафів на суму 133 тис. грн. та стягнуто з порушників в дохід держави 109 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини