Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:11:59

Працюють на благо всієї держави

15.04.2014   08:09Агенцiя

На черговому засіданні координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, було розглянуто проблеми сімей, які потребують соціального супроводу.

Першочергову увагу було приділено родинам переселенців із Криму. Сьогодні на обліку в Ніжинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває п'ять таких сімей. За рішенням координаційної ради їх взято під соціальний супровід Центру. Найгострішими їх потребами є працевлаштування, влаштування на навчання, відновлення документів, переоформлення соціальних виплат, матеріальна допомога та психологічна підтримка з метою адаптації до нового соціуму. Під супровід також взято ще одну сім’ю – ніжинську. 

Другим розглядалось питання завершення соціального супроводу. Цього місяця з позитивними результатами завершено супровід трьох сімей, які потребували допомоги для подолання їхніх складних життєвих обставин.

На сьогодні фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб здійснюють соціальних супровід п'яти осіб і ста сорока восьми сімей, в яких виховується двісті тридцять дітей. Від початку року завдяки налагодженій співпраці суб’єктів соціальної роботи дві сім'ї знято із соціального супроводу Центру у зв’язку з їх переїздом на проживання за межі нашого міста, супровід п’ятидесяти дев’яти сімей, що потребували соціальної підтримки, завершено з позитивними результатами - надано матеріальну та гуманітарну допомогу, оформлено відсутні документи та соціальні виплати, поставлено на квартирний облік, оформлено та переоформлено інвалідність, дітей повернуто рідним батькам, надано допомогу в лікуванні, обстеженні, працевлаштуванні батьків й оформленні дітей до навчальних закладів та інше.

Діяльність соціальних працівників центрів соціальних служб сьогодні набуває все більшої актуальності, оскільки спрямована на соціальний захист вразливих категорій населення, їх підтримку в подоланні наслідків політичної та економічної нестабільності в державі, допомогу в переселенні та облаштуванні громадян України, що приїхали з Криму, супровід сімей загиблих та покалічених у результаті останніх подій, а також пов’язана з потребою проведення роз’яснювальної роботи щодо отримання компенсаційних витрат, об’єднання й координації зусиль працівників соціально-гуманітарної сфери та громадських структур на профілактику соціального сирітства, формування засад відповідального батьківства тощо. Нині сотні тисяч сімей в Україні користуються послугами центрів соціальних служб і мають надію, що, ретельно вивчивши нагальні потреби найуразливіших верств населення в соціальній допомозі, Кабінет Міністрів України збереже структуру соціальних служб як чітко налагоджений механізм, що працює на благо всієї держави.


Л. Луговик, головний спеціаліст відділу соціальної роботи НМЦСССДМ, секретар координаційної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини