Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:21:06

Чернігівські прикордонники: державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль

11.04.2014   14:57

Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,4 тис. осіб та 1,4 тис. транспортних засобів. 

Через державний кордон не пропущено 9 осіб, з яких 6 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 2 громадян Російської Федерації, в результаті не підтвердження мети поїздки одному з них заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а інший не мав відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.

За грубе порушення правил рибальства, а саме вилов риби забороненими знаряддями лову риби на ділянці відділу прикордонної служби "Дніпровське", за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено документи про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України, 67-річного жителя Чернігова. Сітку довжиною 7 метрів вилучено, а міру відповідальності порушнику визначить Чернігівський районний суд.
 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.