Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:45:14

Громада Чернігівщини за чисте довкілля!

10.04.2014   09:53

Таку думку висловили учасники наради з питань підготовки та проведення 12 квітня в населених пунктах області дня благоустрою та акції «За чисте довкілля», яка відбулась 8 квітня у Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації.

До обговорення питань з підготовки заходів були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники міськради Чернігова, Служби автомобільних доріг, лісового та мисливського господарства, громадських організацій області.

Як зазначалось, у населених пунктах області вже розпочаті роботи з благоустрою, внаслідок чого упорядковано 40,4 га прибудинкових територій, висаджено 1800 саджанців дерев та 800 кущів, ліквідовано 196 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядковано 221 місце почесного поховання та 230 кладовищ, приведено до належного санітарно-технічного стану 98 парків та скверів.

Спеціалізоване підприємство «Чернігівоблагроліс» за час проведення акції планує висадити близько 20 тисяч різних порід дерев, та близько 4 млн саджанців хвойних дерев.

Дорожніми підприємствами області розгорнуто прибирання сміття та висадка дерев вздовж доріг.

У м. Чернігові завершується прибирання прибудинкових територій та висадка дерев, благоустрій місць поховань та ремонтні роботи на кладовищах, проводиться ямковий ремонт доріг, очистка від сміття русла р.Стрижень.

Учасники наради наголошували на необхідності залучення до прибирання довкілля учнівської молоді та забезпечення всебічного інформування населення щодо проведення акцій з благоустрою довкілля.
 

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини