Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 21:33:31

Засновано Громадське об'єднання "Туристичний клуб Чернігівщини"

07.04.2014   12:42Агенцiя

Відбулися збори ініціативної групи представників туристичної сфери області, які безпосередньо займаються наданням турпослуг на Чернігівщині.

Метою було обговорення ситуації в якій опинилася туристична галузь. Хоча далеко проглядалися якісь перспективи, не можна стверджувати, що туризм в докризові часи процвітав. А той тупик, в якому він опинився зараз, вимагає негайної реакції як держави, так і самих учасників ринку. Тільки шляхом усвідомлення виниклих проблем і об'єднання зусиль для вироблення чіткої стратегії зможуть дати шанс туристичній індустрії залишитися на плаву і дожити до кращих часів.

У своєму просуванні суб'єкти туристичного ринку повинні розраховувати самі на себе, спонсорів та небайдужих. Представникам галузі необхідно хоча б формально об'єднається і виробити спільну стратегію поведінки.

На зборах було вирішено заснувати Громадське об'єднання «Туристичний клуб Чернігівщини» та була обговорена його структура.

Основними напрямками діяльності об'єднання стали:
- Планування та реалізація маркетингових заходів, рекламних компаній;
- Сприяння здійсненню проектів та ідей в туристичній сфері області;
- Спільне вирішення проблем, які заважають ефективному розвитку туризму;
- Створення умов для продуктивної співпраці держави та бізнесу;
- Координація між учасниками турклубу дій, спрямованих на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток туристичної сфери Чернігівщини.

Серед найближчих планів, які реалізовуватимуться силами учасників турклубу - організація прес-туру для представників всеукраїнських ЗМІ та проведення екологічного сплаву на байдарках по р. Десна з метою збирання сміття в місцях масового відпочинку туристів.

Запрошуємо бажаючих приєднатися до цього руху, а також спонсорів, готових фінансово підтримати заходи.

Для отримання більш детальної інформації, а також для внесення пропозицій можна звертатися за тел.: 067764 93 15 E-mail: tour-club@ukr.net
 

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини