Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 10:14:01

В Чернігівській жіночій виправній колонії № 44 провели день відкритих дверей

05.04.2014   08:20Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області гостей чекали з нетерпінням. Звучить, мабуть, незвичайно – день відкритих дверей у закритому режимному закладі, тим не менш, як живеться засудженим жінкам, змогли побачити представники громадськості.

На чолі з Головою Чернігівської обласної спостережної комісії Станіславом Віхровим, установу відвідали представники відділу у справах сім`ї та молоді, міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту, територіального центру соціального обслуговування, відділу взаємодії із роботодавцями, Благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», Благодійного фонду «Милосердя і доброта», Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть в ВІЛ», громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних».

Але найбільше тут чекали на близьких та рідних. Втім, це взаємне почуття. Ще б пак, адже це шанс відвідати рідних, зустрітися з ними не в кімнаті побачень, а потрапити всередину, побачити, як вони живуть, де працюють і сплять, що їдять і чим займаються у неволі.

Екскурсію для гостей провів начальник установи підполковник внутрішньої служби Андрій Кирієнко.

Відвідувачі оглянули приміщення школи, де найбільше вразив клас майстринь – засуджені створюють власними руками чудові вишиті полотна та ікони. А у приміщенні клубу засуджені подарували гостям кілька пісень та танців із свого репертуару. Не оминули і приміщення гуртожитків соціально-виховної служби. Батьки мали змогу на власні очі побачити спальні місця своїх дочок, адже в першу чергу відвідали ті гуртожитки, у яких вони проживають.

Для засуджених в колонії створені всі умови: світлі просторі спальні, крамниця, телевізор, сучасні санвузли, їдальня. Багато тутешніх жінок працюють на швейному виробництві. Продукцію, яку тут виробляють можна побачити в кімнаті готових зразків.
Відвідали гості й кімнату підготовки до звільнення, де засуджені проходять курс підготовки перед звільненням з установи, вивчають принцип дії сучасної техніки, дізнаються новинки стрімкого життя.

Досить довгий час представники громадськості спілкувались із психологами Чернігівської виправної колонії № 44. Їх цікавили методи роботи психологів, доступність психологічної допомоги в умовах позбавлення волі, регулярність проведення бесід.
І де б не заходили гості, скрізь відчувалося, що засуджені готувалися до зустрічі, адже день відкритих дверей тут – свято в череді буднів.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини