Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:22:27

Потрібні прикордонники!

30.12.2011   09:19Агенцiя

В приміщенні Прилуцького МРЦЗ відбувся Ярмарок вакансій на замовлення Державної прикордонної служби України. Участь у заході взяло 14 осіб, з яких дев’ять - зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні.

Представники Державної прикордонної служби України провели презентацію військової служби за контрактом, детально розповіли про умови відбору громадян на військову службу, та соціально-правовий захист військовослужбовців.

А також ознайомили з перспективами кар’єрного росту, умовами служби та грошового забезпечення. Військові наголосили, що наразі налічується близько 100 вакантних посад: молодший інспектор прикордонної служби, інспектор прикордонної служби – інструктор службової собаки, дільничний інспектор прикордонної служби.

Пропозиції Ярмарку були достатньо різноплановими та привабливими для шукачів роботи. Люди цікавилися рівнем соціального захисту прикордонників, особливостями пенсійного та медичного забезпечення. Усім присутнім надавалась вичерпна інформація.

Дві особи виявили бажання поповнити лави прикордонників, тому їх запросили на додаткову співбесіду.

Працівники Прилуцького МРЦЗ ознайомили присутніх із ситуацією на ринку праці району та області, послугами служби зайнятості, наголосивши на можливості професійного навчання за актуальними на ринку праці професіями.


Ірина Ботанова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Прилуцького МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини