Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 00:06:17

Потрібні прикордонники!

30.12.2011   09:19Агенцiя

В приміщенні Прилуцького МРЦЗ відбувся Ярмарок вакансій на замовлення Державної прикордонної служби України. Участь у заході взяло 14 осіб, з яких дев’ять - зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні.

Представники Державної прикордонної служби України провели презентацію військової служби за контрактом, детально розповіли про умови відбору громадян на військову службу, та соціально-правовий захист військовослужбовців.

А також ознайомили з перспективами кар’єрного росту, умовами служби та грошового забезпечення. Військові наголосили, що наразі налічується близько 100 вакантних посад: молодший інспектор прикордонної служби, інспектор прикордонної служби – інструктор службової собаки, дільничний інспектор прикордонної служби.

Пропозиції Ярмарку були достатньо різноплановими та привабливими для шукачів роботи. Люди цікавилися рівнем соціального захисту прикордонників, особливостями пенсійного та медичного забезпечення. Усім присутнім надавалась вичерпна інформація.

Дві особи виявили бажання поповнити лави прикордонників, тому їх запросили на додаткову співбесіду.

Працівники Прилуцького МРЦЗ ознайомили присутніх із ситуацією на ринку праці району та області, послугами служби зайнятості, наголосивши на можливості професійного навчання за актуальними на ринку праці професіями.


Ірина Ботанова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Прилуцького МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.