Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 20:05:26

Оперативники Міндоходів Чернігівщини викрили схему ухилення від сплати ПДВ на 8 млн. грн.

04.04.2014   08:05

Під контроль оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило одне з сільськогосподарських товариств області, яке отримувало державні кошти.

У результаті перевірки встановлено, що протягом четвертого кварталу 2013 року службові особи підприємства незаконно, без наявності відповідних документів, включали до складу податкового кредиту з ПДВ суми, сплачені за товар, що фактично не отримувався. Це, в свою чергу, дало їм змогу шляхом завищення податкового кредиту з ПДВ ухилитись від сплати податку на додану вартість в сумі майже 8 млн. грн. 

Також встановлено, що підприємство отримало державні кошти в сумі майже 4 млн.грн. від державних підприємств за внесення мінеральних добрив та послуг посіву кукурудзи. В подальшому частину отриманих державних коштів, у сумі майже 3 млн. грн., було перераховано на підприємство з ознаками фіктивності за надані послуги, які фактично не отримували.

В результаті вказаних дій державі було нанесено збитків на загальну суму майже 8 млн. грн., що є особливо великим розміром.

Розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів». Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини