Замість ялинки – зимовий букет
Щорічний екологічний конкурс “Замість ялинки – зимовий букет”, який проходить у рамках Всеукраїнської акції “Збережи ялинку”, став традиційним передноворічним заходом для юних туристів-екологів, гуртківців Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.
24 грудня в приміщенні Центру ТОВ РДМ було проведено конкурс на кращу новорічну композицію та визначено переможців. Загалом свою майстерність і творчу фантазію проявили 27 гуртківців. Діти виготовили 19 новорічних букетів, де використовували невеликі гілки хвойних дерев, шишки, природні та штучні матеріали.
Захід проводиться кілька років поспіль і має на меті збереження нашого зеленого багатства – хвойних лісів. Діти привчаються до думки, що замість живих ялинок і сосен можна прикрасити оселю на новорічні свята невеликими оригінальними композиціями.
Переможцями стали:
І місце – Головач Тетяна та Головач Варя з букетом “Новорічний вінок”;
ІІ місце – Мастепан Антон та Ворчило Олена з букетом “Новорічна казка”;
ІІІ місце – Будко Віка та Щербакова Крістіна з букетом “Новорічне курча”.
За інформацією Центру ТОВ РДМ
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.