Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:33:07

КВІ Чернігівської області організували неповнолітнім підобліковим ознайомчу екскурсію до ізолятору тимчасового тримання

28.03.2014   10:29Агенцiя

Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області спільно з представниками кримінальної міліції у справах дітей управління МВС України в Чернігівській області організували для неповнолітніх та осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням, які перебувають на обліках Ніжинського міського, Ніжинського районного та Ічнянського районного підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області ознайомчу екскурсію до Ніжинського ізолятору тимчасового тримання.

11 неповнолітніх і, навіть, деякі юнаки, яких привели на ексурсію батьки, дізнавшись про проведення даного заходу, пройшли весь ланцюжок охорони та ознайомились з умовами перебування утриманих. Хлопці відзначили, що потрапляти сюди не хочуть.
Батьки неповнолітніх розповіли, що водити молодь в подібні заклади варто: побачене дійсно може перевернути свідомість і допомогти задуматися про майбутнє. 

Про те, що в'язниця і слідчий ізолятор не найкраще місце для молоді, говорив підліткам і начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Євгеній Скалюн. Він нагадав, що цінувати свободу краще до того, як її втратиш. «Ми намагались наочно продемонструвати в які умови потрапляють затримані та пояснити, що таке жити за чітким розкладом, в чотирьох стінах, далеко від рідних і близьких», - зазначив він.

Також з юнаками провели профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини