Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 05:43:51

У Чернігові опалювальний сезон завершать на початку квітня

26.03.2014   14:52

У Чернігові опалювальний сезон завершать раніше традиційного терміну. Як повідомив міський голова Олександр Соколов, відповідне рішення прийнято сьогодні після консультацій з керівниками теплогенеруючих підприємств обласного центру – Чернігівської ТЕЦ ТОВ фірми "ТехНова" та ПАТ "Облтеплокомуненерго".

"Враховуючи температурний режим, схвалено рішення про завершення опалювального сезону у перших числах квітня. Зараз готується відповідне розпорядження міського голови", - сказав О.Соколов. Також керівник міста уточнив, що з 1 квітня буде відключено теплопостачання у школах і всіх установах бюджетної сфери, а з 6 квітня опалювальний сезон завершиться у житловому фонді та дитячих садках Чернігова.

Міський голова назвав це рішення оптимальним, оскільки уже кілька років поспіль через погодні умови опалювальний сезон у місті починається раніше (у перших числах жовтня замість 15 жовтня), тож і завершити його логічно раніше. Гаряче водопостачання у Чернігові зберігається, за винятком термінів профілактичних робіт.

Одразу після завершення опалювального сезону 2013-2014 років теплогенеруючі підприємства та організації міста, що мають на балансі відомчі котельні, розпочнуть підготовку до нового опалювального сезону.


Довідка: Опалювальний сезон 2013-2014 років у Чернігові розпочався з 5 жовтня 2013 року
.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини