Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:22:08

Фінінспекція виявила порушення у роботі водних господарств на Чернігівщині

26.03.2014   10:52Агенцiя

Під час ревізій установ, що належать до сфери управління Деснянського БУВР, встановлено порушень понад 260 тис.грн.

qq

qq

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових  ресурсів, на суму 261 тис.грн під час ревізій Чернігівської гідрогеолого-меліоративної експедиції та Козелецького міжрайонного управління водного господарства, що належать до сфери управління Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Внаслідок застосування занижених розмірів плати за оренду, надання безоплатних послуг або за заниженою вартістю стороннім юридичним особам установами недоотримано доходів в сумі 127 тис.грн, а державним бюджетом – 45 тис.грн.

Також,  виявлено порушення законодавства з питання  оплати праці, що призвело до незаконного витрачання 20 тис.грн. з урахуванням внесків до державних цільових фондів.  За рахунок видатків загального фонду бюджету незаконно витрачено 18 тис.грн. на покриття видатків спеціального фонду без їх відновлення.

Всупереч законодавству Козелецьким міжрайонним УВГ без дозволу Державного агентства водних ресурсів України списано майно на 18 тис.грн.     
    
За результатами контрольних заходів на  посадових осіб складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення; ініційовано застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати проведення ревізій поінформовано правоохоронні органи.

Олена Тимошенко, начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ