Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 06:48:00

Фінінспекція виявила порушення у роботі водних господарств на Чернігівщині

26.03.2014   10:52Агенцiя

Під час ревізій установ, що належать до сфери управління Деснянського БУВР, встановлено порушень понад 260 тис.грн.

qq

qq

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових  ресурсів, на суму 261 тис.грн під час ревізій Чернігівської гідрогеолого-меліоративної експедиції та Козелецького міжрайонного управління водного господарства, що належать до сфери управління Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Внаслідок застосування занижених розмірів плати за оренду, надання безоплатних послуг або за заниженою вартістю стороннім юридичним особам установами недоотримано доходів в сумі 127 тис.грн, а державним бюджетом – 45 тис.грн.

Також,  виявлено порушення законодавства з питання  оплати праці, що призвело до незаконного витрачання 20 тис.грн. з урахуванням внесків до державних цільових фондів.  За рахунок видатків загального фонду бюджету незаконно витрачено 18 тис.грн. на покриття видатків спеціального фонду без їх відновлення.

Всупереч законодавству Козелецьким міжрайонним УВГ без дозволу Державного агентства водних ресурсів України списано майно на 18 тис.грн.     
    
За результатами контрольних заходів на  посадових осіб складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення; ініційовано застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати проведення ревізій поінформовано правоохоронні органи.

Олена Тимошенко, начальник відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини