Козелецький район: ліквідовано пожежу настилу в лісі
23 березня о 15:19 у Козелецькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння поблизу с. Короп'є настилу в лісі, що належить ДП "Козелецьрайагролісгосп".
На місце події оперативно прибули рятувальники районної державної пожежно-рятувальної частини та працівники лісгоспу.
Ліквідація пожежі тривала майже годину. Завдяки професійним і злагодженим діям вогнеборців врятовано 20 га лісу. Ймовірною причиною загоряння послужило необережне поводження з вогнем відвідувачів лісового масиву. Винна особа встановлюється. Вогнем знищено 0,1 га лісового настилу.
Слід зазначити що, лише з 8 по 23 березня на Чернігівщині внаслідок необережного поводження з вогнем виникло 75 пожеж сухої трави, сміття на відкритій території та підстилки у лісі. Загальна площа пройдена вогнем складає близько 334 га.
У зв'язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до населення з проханням бути вкрай обережними під час відпочинку в лісопаркових зонах. За умови сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною великого лиха.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.