Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 10:53:30

Мазду з підробленими документами вилучено на чернігівському кордоні

24.03.2014   14:03

Вранці 21 березня в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль «Мазда».

Керував ним відповідно 41-річний громадян Республіки Білорусь.

Обравши для себе смугу руху «зелений коридор» водій не очікував прискіпливої уваги до себе з боку прикордонників, точніше не до себе, а до свого автомобіля. Але він помилився, справа була в тому, що під час оформлення транспортного засобу виникла підозра щодо дійсності свідоцтва на реєстрацію транспортного засобу.

Перевівши автомобіль на смугу руху «червоний коридор», його піддали повній ідентифікації.  За результатами поглибленого вивчення свідоцтва на реєстрацію встановлено, що воно взагалі повністю підроблене.

Виявлене протиправне діяння, що містить ознаки злочину передбачені  статтею 358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, а сам автомобіль для проведення слідчих дій переданий до Городнянського РВ МВС у Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34

З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини