Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:47:19

Менському зоопарку нанесли місячний запас кормів

24.03.2014   08:03Агенцiя

Особливості нинішнього режиму роботи системи Держказначейства стали однією з причин, що призвели до неможливості придбати корми для мешканців Менського зоопарку. Але один-на-один зі своїми проблемами звіринець не залишився, на допомогу прийшли небайдужі люди.

Станом на кінець тижня лише грошима було надано благодійної допомоги зоопарку на суму понад 10 тисяч гривень. Передають не лише меняни, а й жителі нашого та сусідніх районів, обласного центру.

– Я дуже вдячна усім, хто допомагає нам вибратися зі складного становища, – говорить директор зоопарку Зінаїда Максименко. – Нашим тваринам благодійники вже зібрали 63 кілограми хліба, по 14 кілограмів – м'яса та риби, 25 літрів варення, чотири – меду, 44 кілограми капусти та інших продуктів. Хлібом допомогли, зокрема, і прихожани менської Свято-Троїцької церкви на чолі з отцем Василієм Томишиним. А Петро Пінчук із Бірківки надав 600 кілограмів буряків та 123 – моркви. Від громадської організації «Менська сотня» привезли хліб, рибу, комбікорм, олію, яблука – загалом на суму близько 500 гривень. Чернігівське приватне підприємство «Реаль» надало кошти.

Допомагають усі, хто чим може. Навіть є пенсіонери, які перераховують по 10 гривень або несуть звірям яблучка – що можуть зі своєї скромної пенсії. А є допомога і у сумі кілька тисяч гривень.

– Від імені усього колективу зоопарку велике спасибі усім небайдужим! – каже Зінаїда Сергіївна. – Завдяки вам, шановні, у нас уже створено місячний запас кормів для наших тварин. І допомога продовжує надходити, отримали її також від жителів Щорса, нашої Бірківки і Холмів, що у Корюківському районі, від працівників відділення Пенсійного фонду в Менському районі. Дякую усім, хто допомагає нам зберегти зоопарк – частинку живої природи і чудовий куточок для відпочинку людей.


http://nslovo.com/blog/menskomu-zooparku-nanesly-misyachnyj-zapas-kormiv

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини