Через державний кордон не пропущено 18 осіб
Кордон за добу
Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,5 тис. осіб та 1,5 тисячі транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 18 осіб, з яких 7 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 7 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.
До адміністративної відповідальності притягнуто 3 осіб, на яких накладені штрафи на суму 765 гривень.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43
22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.
Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20
Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.