Встановлено пенсії та статуси
27 грудня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталії Білоус відбулося засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною та комісії зі встановлення статусу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Члени комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною розглянули 116 клопотань районних державних адміністрацій, міських рад і районних у місті Чернігові рад, 5 клопотань Чернігівського обласного військового комісаріату, 1 клопотання УМВС України в Чернігівській області та необхідні документи для встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.
Комісія прийняла рішення встановити пенсії за особливі заслуги перед Україною 122 громадянам (10 ветеранам війни та членам сімей колишніх учасників бойових дій, ветеранів війни, нагороджених за бойові дії орденами, медаллю “За відвагу”; 16 особам, відзначеним почесними званнями України, колишніх Союзу РСР та Української РСР, нагородженим орденами України або колишнього Союзу РСР; 2 депутатам районної ради чотирьох і більше скликань; 94 багатодітним матерям, які народили і виховали до шестирічного віку п’ятеро і більше дітей та матерям, які відзначені почесним званням “Мати-героїня”).
На засіданні комісії зі встановлення статусу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, було розглянуто документи 184 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за поданням райдержадміністрацій, районних, міських рад та згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Порядком видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 року № 51, прийнято відповідні рішення:
– встановити статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:
категорії 1 А – 22 особам;
категорії 3 А – 2 особам;
категорії 3 Б – 2 особам;
категорії 4 В-П – 5 особам;
дружині (чоловіку), померлого громадянина із числа ліквідаторів, потерпілих, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою – 12;
потерпілих дітей – 75;
– підтвердити статус 60 постраждалим громадянам для видачі дублікатів посвідчень;
– видати вкладку до посвідчень серії Д – 1 потерпілій дитині.
За повідомленням головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression